DSCF1824     8 października 2016r. po tygodniu pełnym wrażeń pożegnaliśmy naszych wolontariuszy Mirandę i Allego. Wolontariusze przeprowadzili 40 spotkań – po dwa we wszystkich klasach technikum.

Wysiłek włożony w codzienne zajęcia wynagradzaliśmy im poprzez wyjścia (po Tomaszowie, na kręgle, wieczorek w internacie, próba tańców ludowych w TDK) i wycieczki (do Bełżca i Zamościa).

Dziękujemy Przemkowi Dziurze z kl. IVi oraz Karolowi Biszczanikowi z kl. IIi za przyjęcie wolontariuszy do swoich domów i opiekę nad nimi

oraz nauczycielom, którzy poświęcili swój wolny czas, by pomóc w organizacji projektu: p. Iwonie Malec, p. Agnieszce Raczkiewicz, p. Klaudii Szopie, p. Annie Jewiak.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Europejskiego

Magdalena Noga, Monika Nowak, Andrzej Noga

Wolontariusze 2010

Andreja ze Słowenii, Gabriel z Brazylii, Angelia z Indonezji

Z1

IMG 0496      W dniach 15,16 marca wolontariusze wraz z młodzieżą naszej szkoły oraz opiekunami zwiedzali najciekawsze regiony Roztocza. Poznali najważniejsze zabytki Zamościa: Rynek Wielki z Ratuszem i kamienicami ormiańskimi, Katedrę, Akademię Zamojską i fortyfikacje miejskie (Bastion VII, Nadszaniec). Następnego dnia odwiedzili Muzeum - Miejsce Pamięci w Bełżcu, Cerkiew unicką pw. św. Mikołaja w Hrebennem oraz Muzeum Skamieniałych Drzew w Siedliskach.

DSC 6388       W dn. 13 -18 marca 2016 gościmy w szkole troje wolontariuszy ze studenckiej organizacji AIESEC. Są to:

Momoko z Japonii studentka socjologii

Bader z Omanu student inżynierii naftowej

Azmil z Malezji student informatyki