12 marca 2021 roku Lubelski Kurator Oświaty p. Teresa Misiuk spotkała się z ósmoklasistami naszego powiatu.  Do udziału w zorganizowanym online wydarzeniu zaproszono też rodziców uczniów klas ósmych, wychowawców, doradców zawodowych, dyrektorów szkół podstawowych. To już VI edycja „Zawodowego strzału w 10!” .

Podczas spotkania on-line, które było prowadzone z naszej szkoły pani Barbara Krawczyk oraz pan Andrzej Świątek wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Lublinie przedstawili prezentacje dotyczące kierunków kształcenia w powiecie tomaszowskim. Nasza szkoła zaprezentowała dwa zawody: technik hotelarstwa i kucharz. Pani wizytator omówiła też zasoby strony internetowej Lubelskiego Kuratora Oświaty, ułatwiające absolwentom szkół podstawowych i ich rodzicom przejście przez proces wyboru szkoły i pomyślnej rekrutacji na kolejny poziom edukacyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły, która prowadzi nabór do Technikum oraz Branżowej Szkoły I stopnia.